TOP 10

W roku 2013 najchętniej kupowaliście Państwo albo produkty wysokiej jakości z długoletnim okresem stosowania przez Klientów albo dogodne cenowo artykuły do masowych kampanii. Dziękujemy Państwu za zaufanie i skorzystanie z naszych usług oraz zapraszamy serdecznie do składania kolejnych zamówień w roku 2014.

Zestaw do wina

od 42.45 PLN

W efektownym, okrągłym pudełku pokrytym szytą skórą ekologiczną mieści się praktyczny zestaw dla koneserów win: nóż kelnerski z drewnianymi aplikacjami, zatyczka do butelki z drewnianym uchwytem, metalowy lejek oraz pierścień ociekowy. Przybory umieszczone w jasnej, piankowej wytłoczce. Średnica pudełka ok. 15,5 cm, wysokość ok. 4,5 cm.


Multitool

od 57.65 PLN

Doskonałej jakości narzędzie wielofunkcyjne wykonane ze stali nierdzewnej i bardzo twardego drewna typu pakka. Łącznie 14 przydatnych funkcji. Do tego elegancki i niepowtarzalny design. Dostarczane w czarnym etui z tkaniny poliestrowej ze szlufką do pasa. Wymiar w etui: ok. 12 x 6 x 3 cm. Nadruk możliwy również na etui (40 x 15 mm) - cena wykonania na zapytanie.


Zestaw do pisania

od 28.15 PLN

Wysmakowane połączenie metalu i skóry ekologicznej. Zestaw do pisania: pióro wieczne z niebieskim nabojem atramentowym oraz długopis z wymiennym, niebieskim wkładem. Elementy metalowe polerowane. Skórzane pokrycia przeszyte białym, ozdobnym ściegiem. Zestaw dostarczany w dopasowanym kolorystycznie etui zamykanym na zamek. Wymiar etui: ok. 17 x 6 x 2,5 cm. Cena nadruku na obu przyborach lub etui (pole nadruku ok. 45 x 25 mm).


Zestaw podróżny

od 43.20 PLN

Piękny i trwały upominek reklamowy. Termos z podwójną ścianką o pojemności 0,5 l kolorowo lakierowany. Dwa stalowe kubki o pojemności 0,2 l z pokrywami i uchwytami z tworzywa dopasowanego kolorystycznie do termosu. Całość dostarczana w kartoniku upominkowym o wymiarach: ok. 30 x 23 x 8 cm. Cena nadruku obejmuje wykonanie identycznego nadruku na termosie i obu kubkach.


Zestaw do grilla

od 44.95 PLN

Estetycznie i jednocześnie efektownie zapakowany podręczny zestaw do grilla: łopatka, szczypce i widelec. Narzędzia wykonane z metalu, walizeczka z aluminium. Praktyczny uchwyt na zewnątrz oraz wzmocnione narożniki. Wewnątrz zaopatrzona w mocowania do przyborów. Wymiar walizki: ok. 37 x 10 x 8 cm.


Długopis, 4 funkcje

od 0.93 PLN

Długopis z czterema kolorami pisma. Półprzeźroczysta obudowa z tworzywa, wygodny uchwyt. Czubek, klip i elementy przycisku ze srebrnego metalu. Długość ok. 14 cm.


Teczka biurowa

od 44.70 PLN

Teczka wykonana z czarnej skory ekologicznej. Dostarczana z 20 stronicowym blokiem do pisania. Przegródki na dokumenty, jedna z nich na zamek. Kieszonka na wizytówki, uchwyt na długopis. Całość zamykana na zamek. Dostarczana w kartonie. Wymiar: ok. 32 x 25 x 2 cm.


Długopis drewniany Eko

od 0.89 PLN

Wykonany z naturalnego drewna. Długość ok. 15 cm, średnica ok. 1 cm.


Minutnik kuchenny

od 10.90 PLN

Wykonany z tworzywa z aluminiowym frontem. Cyfrowy wyświetlacz z czerwonym światłem podświetlenia ekranu. Z tyłu klip z magnesem. Zasilanie - 2 batrie typu AAA (nie dostarczane). Wymiar: ok. 8,5 x 7 x 2 cm.


Dlugopis reklamowy

od 0.79 PLN

Interesujący długopis wykonany z tworzywa. Jednolity, biały korpus stanwi doskonałe tło pod nadruk. Kolorowe aplikacje w uchwycie, duży klip dopasowany kolorystycznie wraz z przyciskiem. Wymienny wkład niebieski. Długość ok. 14 cm.