Personalizacja upominków

Nie ograniczajcie się Państwo do zakupów samych produktów, uszlachetnijcie je zamieszczając na nich własne logo lub slogan reklamowy !.

W opisie każdego artykułu znajdziecie Państwo informacje o możliwości wykonania personalizacji i jednostkowych kosztach jej wykonania. Zamawiając dany artykuł wystarczy wybrać opcję zamówienia z nadrukiem, a w koszu Państwa produktów automatycznie dokona się wyliczenie zamówienia z nadrukiem w 1 kolorze. Składając takie zamówienie otrzymacie Państwo również możliwość wprowadzenia wybranego tekstu reklamowego i/lub przesłania odpowiedniego pliku elektronicznego.

Materiały do druku

Materiały źródłowe do nadruków (znaki firmowe, hasła, slogany itd.) winny być dostarczone jako materiały zdatne do reprodukcji. Kserokopie, transmisje faxem, odbitki stempli itp. nie są właściwymi materiałami do dalszego opracowywania i nie mogą być traktowane jako materiały źródłowe. Wybrane kolory nadruków powinny być określone wg skali barw Pantone lub do zlecenia należy dołączyć wzorzec koloru do nadruku. Materiały do nadruków w formie elektronicznej powinny być dostarczane na komputer PC w postaci wektorowej w programie CorelDraw do 9.0. Wszystkie czcionki powinny być zamienione na krzywe lub powinien zostać dostarczony plik z czcionką. Wszystkie nadesłane materiały są u nas archiwizowane i nie wymagają powtórnego przesłania przy kolejnych zamówieniach.

Kolory i czcionki

Nasi specjaliści gwarantują Państwu profesjonalne wykonanie każdego rodzaju personalizacji. Wykonamy je albo sami, w optymalnej wielkości, kolorze i miejscu, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, albo dokładnie zgodnie z Państwa życzeniami. Możecie Państwo wybierać zarówno z pełnej palety barw, jak i spośród różnych rodzajów czcionek. Przedstawiamy stosowane przez nas rodzaje czcionek.

Jednorazowe koszty przygotowalni do druku

Oprócz jednostkowych kosztów wykonania samej personalizacji na przedmiotach, występują jeszcze jednorazowe koszty przygotowalni związane m.in. z przygotowaniem klisz, matryc, sit, programów komputerowych (w zależności od stosowanej techniki), ustawieniem i wyregulowaniem maszyn do wielkości i cech danego przedmiotu, przygotowaniem odpowiednich profili uchwytowych do artykułów itd.

Poniższe koszty przygotowalni do druku dotyczą zleceń wykonywanych w technikach tamponodruku lub sitodruku. W przypadku innych technik personalizacji koszty te określane są indywidualnie po otrzymaniu przez nas szczegółów planowanej personalizacji.

Podstawowe koszty przygotowalni 60,00 PLN
+ jeżeli wybrana jest czcionka standardowa + 40,00 PLN
lub
+ jeżeli wybrane jest logo firmy + 60,00 PLN
Za drugi i każdy kolejny kolor nadruku + 60,00 PLN
Koszty powiększenia lub pomniejszenia
(dla opracowanej wcześniej treści nadruku,
i dla każdego koloru nadruku)
60,00 PLN
Przygotowalnia dla tkanin i parasoli 120,00 PLN
Koszt wykonania próbki korekcyjnej 130,00 PLN
Koszt wykonania odbitki korekcyjnej gratis

Przy powtórnych zleceniach wykonania identycznych nadruków na takich samych artykułach koszty przygotowalni nie są naliczane. Z powyższego wyłączone są powtórne nadruki na tekstyliach i parasolach – w tym przypadku zlecający ponosi pełne koszty przygotowalni do druku.

Państwa materiały do druku, wzory kolorów, matryce, wykonane wizualizacje nadruków są archiwizowane w naszej firmie i powtórzenie zamówienia jest dziecinnie łatwe, wystarczy: