Hach Sp. z o.o. - upominki reklamowe na każdą okazję !


Wyzwanie pierwsze:
być rzetelnym partnerem dla Państwa
Hach Sp. z o.o. jest spółką z polskim kapitałem, funkcjonującą w Polsce od 1992 roku. Swoim zaufaniem w tym okresie obdarzyło nas już ponad 15.000 firm. Z pełnym zaangażowaniem realizujemy zarówno zlecenia duże jak i te, pochodzące od niewielkich firm rodzinnych. Tak uzyskane doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z dużymi koncernami europejskimi procentuje dla Państwa !
Wyzwanie drugie:
dbać o szeroką ofertę produktową dla Państwa
Hach Sp. z o.o. oferuje Państwu możliwość wyboru artykułów reklamowych najwyższej jakości z najnowszych ofert polskich i światowych liderów produkcji artykułów promocyjnych i premiowych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku gwarantuje Państwu szybki dostęp do kilkunastu tysięcy produktów standardowych oraz profesjonalną obsługę zapytań nietypowych.
Wyzwanie trzecie
terminowo realizować Państwa zlecenia
Sprawdzona organizacja dostaw zapewnia Państwu realizację zamówień bez opóźnień. Po pisemnym potwierdzeniu przyjęcia zlecenia do realizacji artykuły dostarczane są:
do 14 dni bez personalizacji
do 30 dni z personalizacją
Takie terminy mogą być niekiedy zbyt długie. Zapytajcie nas Państwo, czy wiemy jak czynić cuda ... Termin potwierdzimy już w dniu składania zamówienia !
Wyzwanie czwarte:
indywidualizacja artykułów dla Państwa
Jakie są - natura i grafika Waszego logo ? Nasza pracownia graficzna zaproponuje Państwu rozwiązania personalizacji najpełniej i najlepiej odpowiadające charakterystyce i kolorystyce wybranych upominków. Jeden kolor nadruku w przypadku każdego artykułu, a więcej kolorów jeśli to tylko jest technicznie możliwe, i takie będzie Państwa życzenie. Wizualizacje adaptacyjne nadruków przygotowujemy bezpłatnie i modyfikujemy je tak długo, aż będziecie z nich Państwo w pełni zadowoleni !
Wyzwanie piąte:
najnowsze techniki personalizacji dla Państwa
Do każdego, wybranego upominku stosujemy najlepsze i sprawdzone przez wiele lat techniki personalizacji, tak aby efekt końcowy odpowiadał Państwa oczekiwaniom i był najwyższej jakości. Tamponodruk, sitodruk, grawerowanie, wytrawianie, haft na artykułach wykonywane są przy wykorzystywaniu najnowszych maszyn i materiałów. Gwarantujemy za ich jakość, tak samo jak za jakość samych artykułów !

Zapraszamy !

HACH Sp. z o. o.

Os. Przemysława 3A/10
61-064 Poznań

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Tel. +48 61 86 77 188
Fax +48 61 86 77 757
Mobile +48 502 773 853
e-mail: poczta@hach.pl

NIP 779-00-20-643
Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXI Wydział Gospodarczy KRS
Nr KRS 0000095322
Kapitał zakładowy 186.200,00 (wpłacony w całości)